Tablice szklane na wymiar do pisania

Tablice szklane do pisania – na wymiar

U nas możesz zamówić tablice szklane wykonane z hartowanego szkła na dowolny wymiar. Nasza oferta to nowoczesne tablice ze szkła z możliwością powieszenia na ścianie w orientacji zarówno poziomej jak i pionowej.

Krawędzie tablicy są estetycznie oszlifowane. Dowolny kolor  z palety RAL.

Do naszych tablic magnetycznych należy zastosować specjalne przystosowane do tego magnesy posiadające odpowiednia moc magnetyczną. Magnesy te można zakupić bezpośrednio u nas lub w ogólnodostępnych sklepach internetowych typu Allegro czy Ceneo.

tablice szklane magnetyczne   tablice szklane

mocowanie tablicy szklanej

Produkcja każdej tablicy rozpoczyna się po złożeniu zamówienia emailem lub telefonicznie. Średni czas realizacji zamówienia wynosi około 14 dni roboczych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy odwiedzić nasza stronę poświęconą tablicom szklanym www.tablice.szklane.net lub dzwonić na jeden z poniższych numerów telefonu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.

Zostaw Komentarz