Ścianka loftowa

Dzień dobry,

poszukuję wykonawcy ścianki loftowej do projektowanego przeze mnie mieszkania w Poznaniu. Chcielibyśmy wydzielić pomieszczenie pod antresolą – widać to na załączonym planie i zdjęciach. Orientacyjne wymiary szklanej ścianki to 300×300 cm. Czy mają Państwo jakiś standardowy układ szprosów, czy jest to ustalane indywidualnie? Czy któraś z wersji pokazanych na zdjęciach dołączonych do maila mogłaby zostać przez Państwa wykonana?
Chciałam prosić o wycenę oraz o podanie terminu realizacji.
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Jagoda
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy ścianki loftowe na wymiar, przy wykorzystaniu lekkich i bardzo wytrzymałych profili aluminiowych w kolorze czarnym.

Dostępne są również zawiasy oraz szprosy w kolorze czarnym. Sposób mocowania i termin montażu podajemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.

Zostaw Komentarz