Panele szklane do kuchni Wrocław

Witam,

Chcę zrobić dwa panele szklane w kuchni.

Pierwszy w przestrzeni między meblami kuchennymi (wymiary i kształt w załączniku). Na ścianie znajdują się dwa podwójne gniazdka. Na blacie znajduje się kuchenka indukcyjna. Panel szklany z grafiką żółtych tulipanów. Drugi w przestrzeni między parapetem z kamienia a blatem kuchennym (118 cm x 13,5 cm) w kolorze jednolitym, zielonym. Interesuje mnie szkło hartowane.

Bardzo proszę o orientacyjną wycenę. Miejscowość montażu to Kiełczów (55-093).

Pozdrawiam,

Agnieszka

ODP. Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajdują się również panele szklane do kuchni w wybranym kolorze. Działamy na terenie Wrocławia okolic również w Kiełczowie. Pełną ofertę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy

Szkło do kuchni i lustra ul. Gazowa

Dzień dobry, Czy mogę prosić o informację ile będzie kosztowało szkło do kuchni oraz 2 lustra według wymiarów poniżej? Załączam również zdjęcia.

Kuchnia (szkło na rękaw)
lewa strona 146 x 55
prawa strona 218 x 55
3 gniazdka zaznaczone na zdjęciu
Przedpokój (lustro)
99 x 260
Łazienka (lustro)
68 x 198
Wymiary w cm.
Z góry dziękuje za wycenę.
ODP. Wykonujemy szyby do kuchni na wymiar. Proszę napisać czy chodzi o panel szklany z grafiką czy jednokolorowy.
Pozdrawiamy

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.

Zostaw Komentarz