Kabiny loftowe

Ściany industrialne

Do przeszkleń stosowane są zwykle szyby ze szkła transparentnego, hartowanego, czasem ze zbrojonego lub powlekanego specjalnym laminatem w celu łatwiejszego utrzymania czystości – to w przypadku kabin prysznicowych –  lub najpowszechniej stosowanego szkła bezpiecznego.
Konstrukcje te wykonywane są zwykle czarno-metalowych profili, kątowników oraz płaskowników według oczekiwań estetyczno/funkcjonalnych Klienta.

Cechy stylu loftowego

Wnętrza nawiązujące do loftów charakteryzuje przede wszystkim nieco surowy wystrój. Ich nieodłącznymi elementami są widoczne materiały konstrukcyjne: cegła, beton czy drewno.

Wycena drzwi prysznicowych loftowych

Witam,
proszę o wycenę drzwi prysznicowych loftowych o wymiarach od sufitu do podłogi 269 cm, szerokość 170,5 cm, ze szprosami w kolorze czarnym od zewnątrz, wewnątrz szkło. W załączniku przesyłam wizualizację, Realizacja –  Jarocin Wielkopolska.
drzwi prysznicowe loftowe
Pozdrawiam
Julita
ODP. Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajdują się drzwi prysznicowe loftowe. Pełna ofertę przesłaliśmy mailem.
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.