Kabiny prysznicowe na wymiar

Pomiar kabiny prysznicowej – Wrocław

w łazience to decyzja podlegająca wielu czynnikom. Łazienka powinna być wyposażona w rozwiązania, które odpowiadają wszystkim domownikom. Wybierając kabinę prysznicową należy brać pod uwagę wiele czynników np. czy będzie ona intensywnie eksploatowana, stąd istotna jest grubość szkła ścianek.  Korzystanie z łazienki przez wielu domowników jednocześnie, w wielu przypadkach będzie wskazywała na wybór szkła mlecznego. Oferujemy kabiny prysznicowe na wymiar  idealnie dopasowane do Twojej łazienki.  Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na naszej stronie https://www.szklane.net/kabiny-prysznicowe/.

pomiar kabiny prysznicowej u klienta

W ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wnękowe wykonane z niezwykle odpornego, hartowanego szkła, nowoczesne kabiny natryskowe walk in oraz parawany szklane, które zapewniają komfortową kąpiel w wannie.

ścianki stałe walk-in

Kabina prysznicowa bez brodzika

Kabina prysznicowa szklana bez brodzika to ciekawy design – sprawi, że łazienka stanie się nietypowa, nabierze wyjątkowego i nowoczesnego charakteru. W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe szklane, których kształt i wymiary nie są niczym ograniczone.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.

Zostaw Komentarz