Kabiny industrialne

Ujęte w czarne ramy szklane drzwi prysznicowe prezentują się niebanalnie i tworzą we wnętrzu industrialny klimat.

Kabiny prysznicowe industrialne na wymiar projektowane na wymiar, na indywidualne zamówienie, dopasowane elementy do każdego wnętrza i potrzeb klienta. Kabiny wykonywane w systemie bezramowym na okuciach punktowych ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, czarny profil. Możliwość zamontowania gałki, pochwytu lub relingu. Okucia mosiężne pokryte chromem lub ze stali nierdzewnej szczotkowanej. 

 

Doradztwo naszych specjalistów

Oferujemy naszym Klientom pomoc przy tworzeniu rozwiązań montażowych. Wiemy z doświadczenia, że szczególnie przy produktach “szytych na miarę” niezwykle ważne jest indywidualne podejście. Tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi rozwiązaniami chętnie pomagamy w podjęciu decyzji.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła. Ciągle szukamy najlepszych sprawdzonych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług szklarskich.